آکادمی کالور

کلیپ مهدوی,پادکست های مهدوی,اموزش های درباره امام زمان(عج)

سبد خرید 0

کارشکنی های بهائیت علیه امام زمان(عج)

کارشکنی های بهائیت علیه امام زمان(عج)

کارشکنی های بهائیت علیه امام زمان(عج)

آیا مبارزه و مقابله با فرقه های انحرافی در حوزه مهدویت هم از کارویژه ها و ماموریت های انقلاب اسلامی محسوب می شود؟

انقلاب اسلامی ذاتاً انقلابی علیه انحرافات بود، انقلابی در راستای انقلاب های انبیاء که اینچنین ذاتی داشتند. در این میان بزرگ ترین انحراف مربوط به سیستم حکومتی و نظام سیاسی است که دیگر انحرافات هم از آن نشات می گیرد چراکه اگر حکومت منحرف باشد به دیگر انحرافات و گروه های منحرف نیز میدان فعالیت می دهد، از این رو، هدف انقلاب اسلامی مبارزه با انحراف یعنی طاغوت بود بعد از انقلاب هم این مبارزه ادامه یافت به ویژه مبارزه با مباحث انحرافی در حوزه مهدویت.

چنان که پس از پیروزی انقلاب، مراکز و گروه های مختلفی برای آموزش مهدویت اصیل و مقابله با انحرافات مهدوی فعال شده اند که خروجی های مطلوب هم داشته اند، هر چند هنوز بسیار جای کار است.

چه انحرافاتی در دوران طاغوت مهدویت را تهدید می کرد و به آن آسیب می رساند؟

اصل انحرافات در این باره در زمان طاغوت به حکومت باز می گشت که به فرقه ها به ویژه بهائیت مجال رشد می داد، چنان که تعامل حکومت و بهائیت، دوستانه، نزدیک و تنگاتنگ بود و اگر بخواهیم رابطه این دو را مرور کنیم می توان گفت در تشکیل حکومت پهلوی، بهائیت دست داشته و خاندان پهلوی مولود تلاش های پشت پرده بهائیت است!

چراکه «حبیب الله عین الملک» پدر «امیرعباس هویدا»، نخست وزیر محمدرضا پهلوی در دهه های ۴۰ و ۵۰ شمسی، در روی کار آمدن رضاخان نقشی اساسی داشته است؛ به نقل تاریخ، جاسوس انگلستان از حبیب الله عین الملک که منشی عباس افندی، رهبر وقت بهائیان بود، می خواهد کسی از قزاق ها را بیابد که به ظاهر شیعه بوده و پرستیژ ظاهری را داشته باشد اما در باطن دین ستیز و مجری طرح های انگلیس در این باره باشد،  او نیز رضاخان را پیدا می کند و سپس کودتا رخ می دهد و آنچه می دانیم می شود … لذا بهائیت در روی کار آمدن رژیم پهلوی نقشی خاص داشته است.

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

نشانه های ظهور حضرت عیسی

پس از روی کار آمدن پهلوی چطور؟ بهاییت چه نقشی در دستگاه حاکمیتی داشت و با این نفوذ چه اهدافی را دنبال می کند؟

بعد از تاسیس رژیم پهلوی هم در دوره رضاخان و هم در دوره محمدرضاشاه، بهائیان نقشی اساسی در حکومت و وزارتخانه ها و ادارات کل و صداوسیما داشتند حتی بیش از ۱۰۰ نفر از افسران عالی رتبه بهائیت در ارتش فعال و در وزارتخانه ها نیز ۱۰ تن از وزراء بهائی بودند. نفوذ آنها در دربار به گونه ای بود که نزدیک ترین شخص به محمدرضا چه در دوره ولیعهدی و چه در دوران پادشاهی، از این فرقه بود یعنی دکتر ایادی، پزشک مخصوص شاه که در هر لحظه به حضور می رسید و از بهائیان سرشناس بود.

«ارتشبد حسین فردوست» در کتاب خاطرت اش می نویسد: در زمان محمدرضا نمی دانم او پادشاه بود یا دکتر ایادی». وی همچنین می نویسد: بیش از ۸۰ شغل برای ایادی نام برده اند یکی از آنها پزشکی مخصوص شاه بود اما مسئولیت های مهم دیگر هم داشت.

آیا بهائیت در تحریک رژیم پهلوی برای تصویب قوانین ضددینی و ضدملی ایرانیان نیز ایفاگر نقش بوده است؟

بله؛ یکی از گروه های فعال برای تصویب لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی، بهائیان بودند که در پی این اقدام امام خمینی(ره) نهضت اسلامی را آغاز کردند؛ از این رو، می توان گفت بهائیت در آغاز و پایان پهلوی نقش داشته است.

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

دانلود سریال مستند ظهور (The Arrivals)

سوء استفاده بهائیت از مهدویت در چه زمینه هایی بوده و چه آسیب هایی را به جامعه شیعی تحمیل کرده است؟

بهائیان با ادعاهای مهدوی روی کار آمدند و مدعی بودند که «سیدمحمدعلی شیرازی» ملقب به «باب»، امام زمان(عج) بوده که به شهادت رسیده است؛ آنها درصدد ایجاد حکومت جهانی بوده و هستند برخلاف دروغ شان که می گویند ما به سیاست کاری نداریم؛ به عبارت دیگر، به دنبال ایجاد سلطنت بهایی بودند.

«عبدالبهاء» از رهبران بهائیت که مورد ستایش همه بهائیان است، جمله ای دارد به این مضمون: دولت وطنی جمال مبارک(منظور پدرش است) محترم ترین حکومت ها در زمین شود؛ این جمله سیاسی است و نشان می دهد که بهائیان در پی آن بوده اند که حکومت تشکیل دهند و حتی می خواستند پهلوی را ساقط کنند.

به عبارت بهتر، بهائیان تاسیس رژیم پهلوی را پلی می دانستند که با عبور از آن می توانستند به سلطنت بهاییت برسند.

چنان که «شوقی»، رهبر بعد از «عبدالبهاء» در یکی از کتاب هایش می نویسد: تمام تلاش هایی که می شود برای رسیدن به سلطنت جهانی بهایی است.

آیا بهائیان در دوره طاغوت فعالیت های فرهنگی نیز برای ترویج و تبلیغ افکار خود داشتند؟

بله، بهائیان در دوران پهلوی نشریاتی داشتند، یکی از آنها «آهنگ بدیع» بود و در یکی از شماره های آن در سال ۱۳۳۲ مقاله ای منتشر شد و به جوانان دلداری دادند که طی سه مرحله حکومت جهانی بهائیت تاسیس می شود: نخست رسمیت یابی، دوم اجرای احکام اقدس(کتاب مقدس بهائیان) و تشکیل سلطنت بهایی در ایران و سوم تشکیل سلطنت بهایی در جهان (با الهام از ایده دولت جهانی امام زمان(عج))؛ هرچند تلاش دارند این هدف را پنهان می کنند.

پیروزی انقلاب اسلامی از نظر منزوی کردن این جریان و مبارزه با آن چه برکاتی داشته است؟

اگر انقلاب به پیروزی نمی رسید، ایران به کشوری تبدیل می شد که بهائیت در آن رسمیت می یافت و جوانان بهائی می شدند و سلطنت بهایی روی کار می آمد، و با توجه به آنکه روایات تصریح دارند مردم بر دین پادشاهان شان اند، مردم با زور و تطمیع بهایی می شدند! اما با انقلاب این هدف شوم ناکام ماند.

یکی از خبرنگاران از یکی از سران بهایی پس از انقلاب جمله ای نقل می کند (نزدیک به مضمون) که: جامعه (بهایی) احساس می کند از جهات مختلف مالی، تجاری، اداری و اقتصادی در حال مرگ است و صریحا می گوید پس از انقلاب با بدترین بحران تاریخ ۱۲۸ ساله خود مواجه هستیم.

culvera

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی :
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

5 − چهار =